Prawdopodobnie najlepsza pizza w mieście
ul. Tulipanowa 6

tel. 61 425 86 07


   Pizzeria TWOJA mieści się w Gnieźnie przy ul. Tulipanowej 6a.,a jej główną specjalnością jest naturalnie pizza, która zdążyła już zagościć na stałe w sercach i żołądkach wielu gnieźnieńskich smakoszy. Pizzeria 'TWOJA" jest jedyną w naszym mieście wypiekającą pizzę w piecu ceramicznym, co przy doskonale przygotowanym cieście według sprawdzonej i pewnej receptury, nadaje jej niepowtarzalny smak i aromat zachowując wartości odżywcze, które nie zanikają, jak w przypadku pieca elektrycznego. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie dzięki szerokiemu menu, w którym znajdziecie Państwo pizzę z przeróżnymi dodatkami mięsnymi, drobiem, owocami morza, rybami, pieczarkami i warzywami. Polecamy również dania kuchni włoskiej, a w szczególności makarony, lasagne i różnego rodzaju zapiekanki.

 
   Głównymi składnikami pizzy są mąka, woda, drożdże i olej. Aby wykonać prawidłowo ten cienki placek trzeba dobrze dobrać proporcje, na odpowiednią średnicę rozwałkować ciasto i obłożyć wymaganymi dodatkami. Jednak nie taką pizzę przekazuje nam jej historia, początkowo w czasach rzymskich w samym Neapolu przypominała ona bardziej bochenek chleba, aniżeli płaski placek.
 
    Dzisiaj możemy Wam zaproponować kilkadziesiąt rodzajów pizzy. Ich różnorodność jest tak wielka, że zadowoli każdego, natomiast przy szczególnych wymaganiach klient może samodzielnie skomponować swoją oryginalną pizzę. Dowozimy również zamówione dania pod wskazany adres, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 61 425 86 07.


Zapraszamy w godzinach: poniedziałek 12.00 - 21.00, wtorek-sobota 12.00 -22.00 w niedzielę 13.00 - 21.00